
Фільтр повітряний CITROEN, PEUGEOT (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX572
435 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN, PEUGEOT (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 691198
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX572 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Xantia, 106, BX, C5, 607, ZX, Zeta, Ulysse, 406, 405, Jumpy, Expert, Polonez |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 435 ₴

