
Фільтр повітряний CHEVROLET LACETTI,NUBIRA (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2679
476 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET LACETTI,NUBIRA (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911418
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2679 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 36.5 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nexia, Nubira, Lacetti, Gentra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 292 мм |
- Ціна: 476 ₴

