
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C35177
975 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910996072
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C35177 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, S60, XC60, XC70, V70 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 975 ₴

