
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C32005
852 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910996062
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C32005 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 232 мм |
- Ціна: 852 ₴

