
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C25019
682 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910996039
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 019 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 682 ₴
