
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C51001
1 969 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993229
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C51001 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 506 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231 мм |
- Ціна: 1 969 ₴

