
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C5082/2
697 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993228
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C5082/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Partner, DS3, 308, 207, C3, C4, 2008, 3008, 208, 5008, 508, DS4, Berlingo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 697 ₴

