
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C38116
490 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993220
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C38116 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 490 ₴

