
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C3585
712 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993214
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3585 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Proace City Verso, 308, C5, 4008, 206, 5008, Expert, C3, DS3, 408, C-Elysee, DS5, 2008, Jumpy, 208, C4, Proace City, C4 Cactus, ASX, DS4, Partner, 207, 3008, 508, Berlingo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 712 ₴

