
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C35009
781 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993212
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C35009 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit Custom, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 301 мм |
- Ціна: 781 ₴

