
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C29015
679 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993189
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C29015 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Ibiza, Fabia, Polo, Mii, UP! |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 298 мм |
- Ціна: 679 ₴

