
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C2510/1
744 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993161
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2510/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 744 ₴

