
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C24021
380 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 6910993151
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 021 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 380 ₴

