
Фільтр повітряний CITROEN C-CROSSER (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1146L
672 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN C-CROSSER (вир-во HENGST)
Картка: 6910977342
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1146L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 4008, C-Crosser, 4007, Lancer, Outlander, ASX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 672 ₴

