
Фільтр повітряний (вир-во KOLBENSCHMIDT)
- Немає в наявності
- Код: 50013222
446 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Картка: 6910945602
Виробник: KOLBENSCHMIDT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013222 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Musso |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 446 ₴

