
Фільтр повітряний DACIA DUSTER 1.5 Dci (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E1048L
395 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DACIA DUSTER 1.5 Dci (вир-во Hengst)
Картка: 6910497293
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1048L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero, Duster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 97 мм |
- Ціна: 395 ₴
