
Фильтр воздушный AUDI A4, Q5 3.0 TFSI, 3.2 FSI 08- (пр-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C16114/2x
1 207 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI A4, Q5 3.0 TFSI, 3.2 FSI 08- (вир-во MANN)
Картка: 69101351714
Виробник: MANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 16 114/2 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, Q5, A5 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 1 207 ₴
