
Фільтр повітряний FORD MONDEO, S-MAX 2.0 Ecoblue 18- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1698L
566 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD MONDEO, S-MAX 2.0 Ecoblue 18- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267989
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1698L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
- Ціна: 566 ₴

