
Фільтр повітряний IVECO DAILY V 11- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1516L
1 574 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний IVECO DAILY V 11- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267982
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1516L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 318 мм |
- Ціна: 1 574 ₴


