
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA,I30 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2752
575 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA,I30 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 69101247
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2752 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 49.5 мм |
| Довжина | 187 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, i30 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 196 мм |
- Ціна: 575 ₴

