
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.0 07- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1209L
711 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.0 07- (вир-во HENGST)
Картка: 69101167404
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1209L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 711 ₴

