
Фільтр повітряний CITROEN JUMPER 06-, PEUGEOT BOXER 06- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A141206
555 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN JUMPER 06-, PEUGEOT BOXER 06- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101156741
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141206 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 303 мм |
| Внутрішній діаметр | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 169 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Jumper, Ducato |
- Ціна: 555 ₴

