
Фільтр повітряний HYUNDAI I30 1.4, 1.6 CRDI 16-, ELANTRA III 2.0 15- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C24054
736 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI I30 1.4, 1.6 CRDI 16-, ELANTRA III 2.0 15- (вир-во MANN)
Картка: 69101153209
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C24054 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i30, Soul, I30, Elantra, Ceed, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 162 мм |
- Ціна: 736 ₴

