
Фільтр повітряний HONDA ACCORD VIII 2.4 08- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1231L
807 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA ACCORD VIII 2.4 08- (вир-во HENGST)
Картка: 69101118639
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1231L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 807 ₴

