
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/11/18), 7 (F01/02/03/04) 08- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1077L
1 795 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/11/18), 7 (F01/02/03/04) 08- (вир-во HENGST)
Картка: 69101026582
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1077L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 506 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231 мм |
- Ціна: 1 795 ₴

