
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.4 I-VTEC (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-462
328 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CR-V III 2.4 I-VTEC (вир-во ASHIKA)
Картка: 69101006648
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-462 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 48.5 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 328 ₴

