
Фільтр повітряний CHEVROLET AVEO 1.2 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-W0-005
170 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET AVEO 1.2 (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436926
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-W0-005 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 187.5 мм |
- Ціна: 170 ₴
