
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0K-K21
164 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436919
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K21 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i30, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 164 ₴
