
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0K-K15
214 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436917
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K15 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 214 ₴
