
Фільтр повітряний HONDA CIVIC VII 1.4 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-439
238 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CIVIC VII 1.4 (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436863
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-439 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 238 ₴

