
Фільтр повітряний Honda CIVIC; CR-V; FR-V (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-432
260 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Honda CIVIC; CR-V; FR-V (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436860
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-432 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 171 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 138.2 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Integra, Civic, CR-V, FR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 260 ₴

