
Фільтр повітряний FORD RANGER 2.5 D (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-03-383
261 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD RANGER 2.5 D (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436844
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-383 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Space Runner, 6, Space Wagon, Galant, Ranger |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 261 ₴
