
Фільтр повітряний FIAT DOBLO, OPEL COMBO 1.6, 2.0 D 10-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E885L
531 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT DOBLO, OPEL COMBO 1.6, 2.0 D 10-(вир-во HENGST)
Картка: 69001962
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E885L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 211 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo, Punto, MiTo, Grande Punto, Linea, Doblo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 531 ₴

