
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE I 2.0-2.7 -06 (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E757L
416 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE I 2.0-2.7 -06 (вир-во HENGST)
Картка: 69001844
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E757L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Magentis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 416 ₴

