
Фільтр повітряний BMW 5 (E60) 2.0, 3.0 03-10 (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E727L
1 324 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 5 (E60) 2.0, 3.0 03-10 (вир-во HENGST)
Картка: 69001806
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E727L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 273 мм |
- Ціна: 1 324 ₴

