
Фільтр повітряний CHRYSLER VOYAGER 2.5 CRD, 3.3-3.8 01- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E617L
375 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER VOYAGER 2.5 CRD, 3.3-3.8 01- (вир-во HENGST)
Картка: 69001695
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E617L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Avenger, Routan, Caravan, Caravan, Sebring, Voyager, Grand Voyager |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 214 мм |
- Ціна: 375 ₴
