
Фільтр повітряний AUDI Q7, VW TOUAREG III 2.0-3.0 TSI, TDI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3233/6
1 912 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI Q7, VW TOUAREG III 2.0-3.0 TSI, TDI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69001266034
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3233/6 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 108.5 мм |
| Довжина | 377.4 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 287 мм |
- Ціна: 1 912 ₴

