
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts)
- Немає в наявності
- Код: J1325010
369 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts)
Картка: 69001239413
Виробник: HERTH + BUSS JAKOPARTS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325010 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 194 мм |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Tredia, Pony, Lancer, Pony / Excel, Cordia, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 369 ₴

