
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADK82242
358 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140323
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK82242 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Fiat, Suzuki, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4, Almera, Outback |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 358 ₴

