
Фільтр повітряний (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MAF091
384 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Mando)
Картка: 69001096575
Виробник: MANDO CORPORATION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF091 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Mohave |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 294 мм |
- Ціна: 384 ₴
