
Фільтр повітряний BMW 5, 7 2.3-3.0i 09- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1039L
546 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 5, 7 2.3-3.0i 09- (вир-во HENGST)
Картка: 69001085
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1039L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 546 ₴

