
Фільтр повітряний AUDI, VW, SKODA (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E301L
400 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, VW, SKODA (вир-во Hengst)
Картка: 671108
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E301L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, A3, Golf, Toledo, TT, Leon, Octavia, Bora |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 400 ₴

