
Фільтр повітряний Citroen, Mitsubishi, Peugeot (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADC42250
515 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Citroen, Mitsubishi, Peugeot (вир-во Blue Print)
Картка: 65001139876
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42250 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer, 4007, 4008, C-Crosser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 515 ₴

