
Фільтр повітряний Hyundai Matrix (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02245
271 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai Matrix (вир-во Blue Print)
Картка: 61001140519
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02245 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
- Ціна: 271 ₴

