
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02293
433 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
Картка: 61001140446
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02293 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i20, Soul, Accent i25 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 129 мм |
- Ціна: 433 ₴

