
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG022113
422 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
Картка: 61001139873
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG022113 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Rio, Accent i25, Veloster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 422 ₴

