
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02279
320 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
Картка: 61001139829
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02279 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174 мм |
- Ціна: 320 ₴

