
Фільтр повітряний Honda CR-V III (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADH22278
516 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Honda CR-V III (вир-во Blue Print)
Картка: 60001139898
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH22278 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |
- Ціна: 516 ₴

