
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX54
376 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 531163
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX54 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 56.9 мм |
| Довжина | 336.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, Coupe, Golf, 80, Caddy, Wrangler, Transporter, Passat, Jetta, Quattro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 376 ₴


