
Фільтр повітряний /U974 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100974P
389 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /U974 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902177
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100974P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 343 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Ulysse, Jumpy, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
- Ціна: 389 ₴
